KOD OBJEDNÁVKY:
Prehliadky po Bratislave a nielen

Услуги гида в Братиславе

€120

Kráľovský rybolov

Prehliadka pre 1-4 os. bez ohľadu na počet účastníkov
120.00 euro pre skupinu / 6 hodiny / Deti su povolené

napíšte v sociálny sieti

Nezabudnuteľný deň na ranči Strieborné jazero

V tejto sezóne Vám ponúkame jedinečnú príležitosť aby ste sa mohli cítiť ako kráľ a kovboj. Rybolov je sprístupnený v špeciálnych rybníkoch na ranči „Strieborné jazero“! Na výber sú dve jazerá. Jeden s jeseterom, kaprom a šťukou a druhý s kaprom a pstruhom. V týchto jazerách plávajú skutočne obrie exempláre. Vezmete si so sebou nielen úlovok, ale aj príjemnú náladu a krásne spomienky.

Stretneme sa: nie príliš skoro, takže si môžete oddýchnuť, ale ani nie príliš neskoro, aby vás popoludňajšia siesta nezastavila v cestovaní. A čoskoro ste už na ranči, máte v ruke udicu (alebo dokonca dve – pretože máte dve ruky) a chytíte to, čo je v jazere. A je toho veľa!
Ak chcete, môžete si oddýchnuť pri obede, ktorý je možné objednať si v reštaurácii Grill House, kde si môžete vyskúšať „rancherov steak“ (s anglickou zeleninou a pečenými zemiakmi)“. Môžete si objednať aj jednoduchý obed, menu – komplexný obed – stojí 3,50 €
Alebo ulovenú rybu si môžete vyprážať osobne na vonkajšom grile reštaurácie a pre gurmánov je možné objednať si jej prípravu u šéfkuchára (viď foto). Samozrejme – ak chcete, môžete toto všetko dostať bez prerušenia rybolovu! K vašim službám je aj Western bar Kololoka.
Niekedy je v ponuke na ranči aj jazdecká škola pre hostí, ale nie je vždy možné sa o nej dozvedieť vopred a tak taká prechádzka nie je vždy možná , aj keď to môže byť príjemné doplnenie pobytu.
Nemusíte sa báť ničoho – po celú dobu vám tam budem prekladať a odpovedať na vaše otázky.

Keď si objednáte túto prechádzku, nebojte sa v prípade, že nedostanete okamžite potvrdenie – potrebujeme pár dní, aby sme všetko zorganizovali. Opýtajte sa nás a my vám radi objasníme všetky podrobnosti, ktoré vás zaujímajú.

Dodatočné náklady: – doručenie z Bratislavy na ranč a späť (30 €) – zapožičanie výstroja: kôš, rybárska udica alebo sieť, držiaky, návnady a doplnkové krmivá – (10 €) – nepovinné – obed (3,5 €)

(Upozornenie: Prísny zákaz rozkladania rybárskeho náčinia počas neprítomnosti porybného, v opačnom prípade pokuta za porušenie 20 eur.)®